Drukuj
  BIEG 2003 - Klasyfikacja generalna

Klasyfikacja generalna (miejsca 1-100):

 

miejsca 1-100 | miejsca 101-156

 

M-ce

Nr zawodnika

Nazwisko

Imię

Klub/Miejscowość

Rok urodz.

Kategoria wiekowa

M-ce w kategorii

Wynik

1

88

SOWA

Arkadiusz

WKS OLEŚNICZANKA

1979

M-16

1

00:30:28

2

1

FEHLAU

Marcin

KKS EKSPRES Katowice

1978

M-16

2

00:30:34

3

27

KASPRZYK

Jacek

WAWEL Kraków

1970

M-30

1

00:31:08

4

143

MRÓZ

Wojciech

MKN Muszyna

1977

M-16

3

00:31:30

5

102

PEWIŃSKI

Robert

ZARMEN Zdzieszowice

1980

M-16

4

00:31:33

6

145

DŁUGOSZ

Andrzej

MKN Muszyna

1978

M-16

5

00:31:42

7

37

WYDRA

Jan

MOK Mszana Dolna

1975

M-16

6

00:31:54

8

126

GNIEWEK

Jarosław

DEZERTER Bielsko-B.

1981

M-16

7

00:32:06

9

120

CEMBRZYŃSKI

Stanisław

KB MCKiS Jaworzno

1962

M-40

1

00:32:41

10

147

STARZYŃSKI

Dariusz

KKS EKSPRES Katowice

1974

M-16

8

00:32:56

11

106

ZAJEGA

Waldemar

OL-NAR Olkusz

1968

M-30

2

00:33:04

12

151

IWANOWSKI

Sylwester

Czeladź

1969

M-30

3

00:33:10

13

152

MRÓZ

Jan

KWK ZIEMOWIT Sosnowiec

1960

M-40

2

00:33:23

14

144

DŁUGOSZ

Adam

MKN Muszyna

1976

M-16

9

00:33:34

15

84

KRZEMIEŃ

Rafał

MARATON Wieliczka

1970

M-30

4

00:33:41

16

50

WÓJCIK

Janusz

Raba Wyżna

1964

M-30

5

00:33:56

17

127

KLISZ

Tomasz

AZS AWF Katowice

1981

M-16

10

00:34:05

18

20

STROŃSKI

Franciszek

KKS EKSPRES Katowice

1961

M-40

3

00:34:08

19

3

STACH

Krystian

KS Olkusz

1985

M-16

11

00:34:14

20

83

KOWALSKI

Krzysztof

Kraków

1975

M-16

12

00:34:49

21

107

KOSTRZEWSKI

Jarosław

WAKMET Bodzanów

1976

M-16

13

00:35:13

22

49

CIEPŁAK

Maciej

Rybnik

1962

M-40

4

00:35:21

23

36

ŁAZARCZYK

Piotr

MOK Mszana Dolna

1982

M-16

14

00:35:32

24

2

KAROŃ

Bogusław

Olkusz-Sieniczno

1984

M-16

15

00:35:46

25

53

STACHOWICZ

Tomasz

KS Olkusz

1983

M-16

16

00:36:02

26

140

SZYJKA

Beata

Racibórz

1971

K-30

1

00:36:17

27

52

HOŁY

Paweł

Raba Wyżna

1976

M-16

17

00:36:59

28

17

KAŁUS

Karol

MOSiR Żory

1949

M-50

1

00:37:02

29

19

BEDNAREK

Jan

WANDRUS Żory

1950

M-50

2

00:37:13

30

72

ĆWIKLIŃSKI

Waldemar

HUTA Katowice

1952

M-50

3

00:37:18

31

128

MALSKI

Janusz

Bolesław

1961

M-40

5

00:37:39

32

103

MALINOWSKI

Leszek

Zdzieszowice

1960

M-40

6

00:37:43

33

104

LEŚNIOWSKI

Bogdan

Knurów

1967

M-30

6

00:37:47

34

113

PAŁOSZ

Zbigniew

MKS TEMPO Kęty

1984

M-16

18

00:37:52

35

18

FLIEGERT

Ewa

MLKS Goświnowice

1965

K-30

2

00:37:57

36

134

SKOWROŃSKI

Mariusz

RMKS Rybnik

1965

M-30

7

00:38:01

37

94

SZYMURA

Grzegorz

Przegędza

1971

M-30

8

00:38:07

38

43

AUGUSTYNIAK

Damian

LKS ZATORZANKA

1985

M-16

19

00:38:15

39

63

GODZISZKO

Mariusz

KS ORŁY Chrzanów

1975

M-16

20

00:38:22

40

55

ZIĘCINA

Mirela

Kraków

1965

K-30

3

00:38:25

41

135

DĄBROWSKI

Krzysztof

ACC ENTURE Warszawa

1950

M-50

4

00:38:40

42

6

PACUŁA

Andrzej

PREMIER Gliwice

1964

M-30

9

00:38:42

43

100

BAJOR

Janusz

Wojkowice

1965

M-30

10

00:38:55

44

73

WASILEWSKI

Ryszard

Czeladź

1950

M-50

5

00:38:58

45

95

GAJDA

Marcin

40-latek Tychy

1978

M-16

21

00:38:59

46

92

ZIÓŁKO

Jan

JADWIGA Kraków

1952

M-50

6

00:39:02

47

112

SOBOŃ

Grzegorz

Olkusz

1970

M-30

11

00:39:04

48

31

WESOŁOWSKI

Janusz

KCZ PĘDZIWIATR

1960

M-40

7

00:39:13

49

105

WŁODARSKI

Edward

Knurów

1953

M-50

7

00:39:17

50

85

FIGIEL

Marek

Kraków

1971

M-30

12

00:39:27

51

33

RZOŃCA

Kamil

KARATE Kyokushin Bukowno

1985

M-16

22

00:39:42

52

21

PAPAŁA

Leszek

Łaziska Górne

1962

M-40

8

00:39:46

53

116

CIUPEK

Robert

KB MCKiS Jaworzno

1969

M-30

13

00:39:47

54

13

ŚCIGOCKI

Jan

OSiR Strzelce Opolskie

1951

M-50

8

00:40:12

55

150

KOSZNY

Krystian

Chorzów

1943

M-60

1

00:40:18

56

15

STERNAL

Mariusz

Imielin

1980

M-16

23

00:40:26

57

16

ŻELICHOWSKI

Marek

Zagórze

1955

M-40

9

00:41:02

58

81

WILK

Tadeusz

TKKF MOSiR Czeladź

1952

M-50

9

00:41:14

59

165

LEWCZUK

Marek

SOKÓŁ Knurów

1950

M-50

10

00:41:23

60

10

JAKUBIAK

Henryk

KB AMATOR Leszno

1936

M-60

2

00:41:29

61

66

KANIA

Monika

AZS AWF Katowice

1979

K-16

1

00:41:30

62

90

PUTA

Zdzisław

TKKF MOSiR Czeladź

1946

M-50

11

00:41:32

63

114

BALON

Mateusz

MKS TEMPO Kęty

1984

M-16

24

00:41:38

64

131

KARWICKI

Erwin

CHOMIK Mysłowice

1942

M-60

3

00:41:45

65

163

BIERNACKI

Leopold

Opole

1954

M-40

10

00:41:48

66

108

TELOK

Jarosław

MKS TEMPO Kęty

1984

M-16

25

00:41:55

67

161

DZIERNIEJKO

Mieczysław

SOKÓŁ Knurów

1950

M-50

12

00:41:56

68

121

JACHYMCZYK

Norbert

KB MCKiS Jaworzno

1978

M-16

26

00:42:02

69

79

MAJCHERCZYK

Wacław

TKKF MOSiR Czeladź

1943

M-50

13

00:42:05

70

82

PRZYBYŁ

Zenon

KS ORŁY Chrzanów

1947

M-50

14

00:42:06

71

44

STYCZEŃ

Waldemar

KS TOPOLE Katowice

1961

M-40

11

00:42:11

72

54

GRABKA

Stanisław

Kraków

1943

M-60

4

00:42:18

73

48

CIEPŁAK

Bogdana

Rybnik

1964

K-30

4

00:42:19

74

47

BLUSZCZ

Stefan

KB MOSiR Jastrzębie

1952

M-50

15

00:42:23

75

148

HUTNICZAK

Mariusz

KB HUTA Katowice

1965

M-30

14

00:42:31

76

141

MAZURCZYK

Zbigniew

WTT WHELLER Warszawa

1956

M-40

12

00:42:33

77

65

TROCHA

Marek

AZS AWF Katowice

1963

M-40

13

00:42:35

78

34

WALCZUK

Artur

Skoczów

1974

M-16

27

00:42:53

79

22

PYTLIK

Lucjan

RKS ENERGETYK Rybnik

1955

M-40

14

00:42:59

80

67

KOPEĆ

Irena

TKKF MOSiR Czeladź

1957

K-40

1

00:43:10

81

123

KUCIA

Sebastian

Młoszowa

1976

M-16

28

00:43:24

82

78

TYSA

Piotr

Racibórz

1963

M-40

15

00:43:46

83

8

ORLIK

Jerzy

KCZ PĘDZIWIATR Gliwice

1959

M-40

16

00:43:46

84

59

JASKÓŁA

Rafał

Koło Biegacza Żeglarz

1984

M-16

29

00:43:54

85

87

FOKSA

Marek

www.bieganie.pl

1956

M-40

17

00:44:11

86

96

BALBUS

Anna

AWF Katowice

1980

K-16

2

00:44:14

87

101

BINKOWSKI

Józef

TKKF Piekary Śląskie

1941

M-60

5

00:44:17

88

119

GĘBSKI

Grzegorz

KB MCKiS Jaworzno

1966

M-30

15

00:44:21

89

35

SMOLEŃ

Sabina

MOK Mszana Dolna

1982

K-16

3

00:44:25

90

40

DUBIEL

Adam

RZUŁF Katowice

1978

M-16

30

00:44:30

91

129

TOMECKI

Jerzy

CHROMIK Mysłowice

1941

M-60

6

00:44:33

92

12

TWARDY

Zdzisław

OSiR Strzelce Opolskie

1949

M-50

16

00:44:40

93

97

BALBUS

Michał

TKKF SATURN Czeladź

1952

M-50

17

00:44:51

94

7

URBANOWICZ

Aleksander

Gliwice

1965

M-30

16

00:44:57

95

24

NAZIEMIEC

Leszek

KS ŚLIMAK Bytków

1974

M-16

31

00:45:10

96

56

SZUKALSKI

Grzegorz

Koło Biegacza Żeglarz

1979

M-16

32

00:45:28

97

28

LEŚKIEWICZ

Zofia

Bielsko-Biała

1952

K-40

2

00:45:32

98

98

MIELCAREK

Leszek

TOYOTA Bytom

1955

M-40

18

00:45:46

99

69

KRUPA

Klaudiusz

Bytom

1975

M-16

33

00:46:05

100

132

ŁOPATKA

Kazimierz

Chorzów

1935

M-60

7

00:46:20

 

 miejsca 1-100 | miejsca 101-156