Drukuj
2019.11.25 - Sukcesy zawodników Klubu Kyokushin Karate w Bukownie podczas turnieju "CARBON CUP".

SREBRO I BRĄZ WYWALCZYŁA MŁODZIEŻOWA REPREZENTACJA KLUBU KYOKUSHIN KARATE W BUKOWNIE  NA XI MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN "CARBON CUP" W JASTRZĘBIU ZDROJU.

Młodzieżowa reprezentacja Klubu Kyokushin Karate w Bukownie w składzie:

Róża Stolarczyk, Maja Dudek,

Mateusz Lis, Filip Słaboń

zdobyła dwa medale w XI Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin "Carbon Cup", który odbył się 23 listopada 2019 roku w Jastrzębiu Zdroju.

Filip Słaboń wywalczył brązowy medal w kategorii kumite kadetów – 40 kg, a Mateusz Lis zdobył srebrny medal w kategorii kumite młodzików -40 kg.

W konkurencji kata Róża Stolarczyk w kategorii młodziczek oraz Mateusz Lis w kategorii młodzików zakwalifikowali się do tury finałowej zajmując ostatecznie odpowiednio 5 i 4 miejsce.

Sensei Marcin Lis odebrał zdobyty na Letnim Obozie w Krakowie "czarny pas" - 1 Dan.  Gratulujemy!

Sensei Sławomir Rudawski 4 Dan oraz sensei Marta Janicka 1 Dan pełnili funkcję sędziego PZK, a sensei Marcin Lis 1 Dan funkcję trenera - kierownika ekipy.

Sędzią Głównym Turnieju był shihan Robert Kopciowski 5 Dan. Organizatorem był Jastrzębski Klub Karate Kyokushin "Kumite" kierowany przez shihan Janusza Piórkowskiego 5 Dan.

W zawodach wzięło udział 350 zawodników.