Drukuj
Pokój ZAGADEK w Miejskim Ośrodku Kultury!

 

Pokój ZAGADEK

w Miejskim Ośrodku Kultury!

 

W Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie w dniu 1 kwietnia 2022 r. zostanie otwarty POKÓJ ZAGADEK. To nasza nowa inicjatywa skierowana zarówno do dzieci, młodzieży i dorosłych. 

  

Czym jest Pokój zagadek?

 

Pokój zagadek jest wycieczką do innego świata, w którą możecie zabrać zarówno swoją rodzinę, jak i znajomych. Łączy w sobie elementy interaktywnej gry zręcznościowej i logicznej z dobrą zabawą, fabułą i współpracą w grupie, którą sami stworzycie! To miejsce na świetną zabawę oraz sposób na kreatywne i rozwijające spędzenie czasu z dala od telefonów, laptopów i Internetu.

 

 

Na czym polega zabawa?

 

Zostajecie zamknięci w pokoju, którego fabuła związana jest z laboratorium! Za zadanie macie przeszukać całe pomieszczenie. Po drodze rozwiązujecie zagadki i zbieracie wszystkie wskazówki, klucze i inne przedmioty potrzebne do znalezienia  antidotum i ucieczki z laboratorium. A co dalej? – Nic, bo wygraliście i teraz czeka na Was sława, pieniądze… albo po prostu satysfakcja, świetne wspomnienia i super doświadczenia po zabawie.

 

Zbierz drużynę

 

Do pokoju zagadek zapraszamy grupy 2-5 osobowe. Warto mieć w swojej ekipie kogoś, kto jest dobry w przeszukiwaniu pomieszczeń, ponieważ większość rzeczy związanych z grą jest ukrytych i nim zabierzecie się za rozwiązywanie zagadek, będziecie musieli znaleźć wszystkie potrzebne elementy. Dodatkowo przyda się również osoba, która lubi rozwiązywać zadania logiczne i sprawnie łączy fakty. Osoba ze zdolnościami przywódczymi również pomoże w organizacji pracy w pokoju.

 

 

Dla kogo pokój zagadek

 

Do pokoju zagadek zapraszamy wszystkich, jest bowiem świetną rozrywką zarówno dla dzieci, młodzieży, grupy znajomych czy współpracowników. Jeżeli dzieci nie mają ukończonych 12 lat wymagana jest obecność jednej dorosłej osoby.

 

Czy będąc w pokoju jesteśmy obserwowani?

 

Tak najbardziej - Mistrz Gry cały czas obserwuje Was przez kamery i czuwa nad bezpieczeństwem rozgrywki. W razie problemów możecie zwrócić się do niego, z pewnością Wam pomoże podpowiedzią lub w jakikolwiek inny sposób. Będąc w pokoju jesteście w pełni bezpieczni.

  

Co jeśli nie ukończymy gry w wyznaczonym czasie?

 

Jeżeli do końca gry zostało wam naprawdę niewiele czasu, a obsługa będzie miała taką możliwość (np. nie ma po Was żadnej grupy) z pewnością pozwolą Wam na dokończenie zabawy. Jeżeli jednak Mistrz Gry nie ma możliwości wydłużenia Waszego czasu, obsługa wytłumaczy Wam zagadki, których nie zdążyliście rozwiązać.

 

 

Jak mogę zarezerwować pokój

 

Pokój można zarezerwować drogą telefoniczną 32 6421 938 lub osobiście w siedzibie MOKu. 
 

UWAGA! Rezerwacji można dokonywać najpóźniej w dniu poprzedzającym planowaną rozgrywkę. W przypadku rezygnacji, prosimy o kontakt. Pokój zagadek to przede wszystkim przygoda i łamigłówki. Jest jednak kilka zasad, o których warto pamiętać:

  • Nie spóźnijcie się.
  • Pokój ma swój regulamin, do którego zasad należy się dostosować.
  • Podpowiedzi są ważnym elementem, którego nie należy się bać.

 

DOBREJ ZABAWY!

 

Ekipa MOK :)

 

Do pobrania:

REGULAMIN POKOJU ZAGADEK
MOK BUKOWNO

 

"POKÓJ ZAGADEK" PLAKAT na drzwi