strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2020-10-24 Sobota, Imieniny: Arety, Marty, Marcina BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Wydarzenia

2020.10.12 - Małopolski Festiwal Innowacji - DziałaMY!

 

 Małopolski Festiwal Innowacji

 - w tym roku on-line!

 

 

Później – ale jest, inny – ale równie atrakcyjny, już 19 października startuje 10. Małopolski Festiwal Innowacji! Zapraszamy na tydzień pełen innowacyjnych wrażeń!

 
MFI to coroczne święto innowacji, które pozwala poznawać know how, nowe technologie, wynalazki oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości.

 

Wspólnie  z partnerami przygotowaliśmy ponad 40 różnorodnych wydarzeń. W przeważającej większości odbywać się będą w formule on-line. Być może nie zobaczymy się w cztery oczy, ale dzięki temu spotkamy się w znacznie szerszym gronie, na zdecydowanie bardziej elastycznych zasadach!

 

 

Zaczynamy już 19 października konferencją inaugurującą Festiwal, której tematyka została zbudowana wokół zagadnienia sharing economy. Dzisiaj możemy dzielić się niemal wszystkim – zasobami, umiejętnościami, usługami, przestrzenią. Ograniczeniem dla tej idei jesteśmy tylko my i nasze przyzwyczajenia. Podczas konferencji przybliżymy ideę dzielenia się i jej roli w rozwoju gospodarczym oraz odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości w sesji Q&A. Na konferencję "Mnożenie przez współdzielenie – sharing economy, dlaczego warto!?" możecie zapisać się tutaj:

innowacyjna.malopolska.pl/.../konferencja.

Podczas znanego już i lubianego cyklu "Przy kawie o innowacjach" porozmawiamy o przyspieszonej transformacji cyfrowej społeczeństwa, o customer experience oraz o kreowaniu wizerunku marki. Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów znających te tematy od podszewki. Na warsztaty "Przy kawie o innowacjach" zapiszecie się tutaj:

innowacyjna.malopolska.pl/.../przy-kawie-o-innowacjach

Warto również zapoznać się z ofertą przygotowaną przez naszych partnerów -  w tym roku mamy okazję odwiedzić całkiem nowe miejsca!

 

Swoje podwoje w stacjonarny lub zdalny sposób otworzą między innymi centra R&D: Mitsubishi Electronics oraz BWI Group. Zobaczymy tam jak może funkcjonować fabryka przyszłości. Specjaliści z Nowego Stylu opowiedzą o tym, jak zaprojektować swoje miejsce pracy, pracownicy ATMAT zaprezentują wydrukowany na drukarkach 3D egzoszkielet ułatwiający rehabilitację, a miłośnicy awiacji będą mieli okazję poznać w Balicach innowacje w branży lotniczej.

 

 

Szereg wydarzeń zostało przygotowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. W ich ramach będzie można poznać zagadnienia HR, zarządzania zespołem oraz employer branding i jego roli w małym biznesie. Dowiemy się jakie są możliwości finansowania innowacyjnych projektów, w tym wspólnych przedsięwzięć z naukowcami. Poznamy też zasady współpracy w ramach inicjatywy Awangarda – kto wie, może to będzie pierwszy krok, by się do niej przyłączyć.

 

Szeroką ofertę spotkań przygotowało Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. Dowiemy się na nich, jak możliwości badawcze SOLARISa umożliwiają walkę z wirusami oraz czy warto skorzystać z synchrotronu by przyśpieszyć innowacje w swojej firmie.

 

Młodych przedsiębiorców mających pomysł na swój startup zainteresuje z pewnością  Idea Development Camp 2020! Zapraszamy też na poranek z innowacjami i "Śniadanie z przedsiębiorcą" przygotowane przez Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego.

 

Niezwykłą gratką dla miłośników nowych technologii będzie z pewnością filmowa strefa wynalazków. Poznamy niemal 30 niezwykłych przedmiotów i technologii stworzonych w ostatnim czasie w naszym regionie. Zapoznać się będzie można z nimi już od początku trwania Festiwalu, czyli od 19 października na naszej festiwalowej stronie!

 

Szczegółowy program festiwalu znaleźć można tutaj:

innowacyjna.malopolska.pl/.../program

 

 

Ambasadorką tegorocznego Festiwalu została Anna Ledwoń, właścicielka More Bananas oraz główna organizatorka CRASH Mondays.

 

- Zdecydowałam się zostać Ambasadorką tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji, bo wierzę, że mam coś do powiedzenia – mówi Ledwoń. - Właśnie dzięki innowacjom możemy spotkać się w tej obecnej sytuacji, co jest chyba najlepszym dowodem na to, że innowacje warto wspierać i technologia jest czymś dobrym – o ile wykorzystujemy ją w dobry sposób. Tego właśnie uczy i będzie uczyć Małopolski Festiwal Innowacji – naszym zdaniem warto sprawdzić!  Tym bardziej, że udział w tegorocznym Małopolskim Festiwalu Innowacji jest tak łatwy jak nigdy dotąd – z każdego miejsca w Polsce, wystarczy komputer lub telefon i Internet!.

 

 

Zapraszamy!

 

Zachęcamy do odwiedzenia również naszych mediów społecznościowych, gdzie znajdziecie szereg informacji podanych w lekki i przyjazny sposób:

Zapraszamy na tydzień innowacji! 19-25 października!

 

 

Głównym organizatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

 


Drukuj
Biuletyn Informacji Publicznej

Powszechny Spis Rolny 2020

Podatki Lokalne 2020

Kryta plywalnia zaprasza...

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

SYSTEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI W BUKOWNIE
STOP SMOG w Bukownie
Program - Czyste Powietrze
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
W TWOIM DOMU MIESZKA ZŁODZIEJ
 

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

REJESTR DZIAŁALNOŒCI REGULOWANEJ W ZAKRESIE ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŒCIEILI NIERUCHOMOŒCI 
Z TERENU MIASTA BUKOWNO
Basen MOSiR zaprasza...

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
1 procent Twojego podatku

Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 3087136


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Bukownie
 
Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on Google+
Bukowno on YouTube