strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
Zima w Bukownie (foto. Tomasz Mol)
2023-01-29 Niedziela, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Życzenia z okazji Święta Pracownika Socjalnego.

Z okazji przypadającego dziś Święta Pracownika Socjalnego wszystkim Pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bukownie składam najszczersze wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu niezwykle ważnej roli społecznej na rzecz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Burmistrz Miasta
Mirosław Gajdziszewski

Czytaj więcej

MOPS przyłącza się do walki o klimat!

Doradca ds. klimatu i środowiska Powiatu Olkuskiego - Łukasz Zarzycki - przekazał Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Bukownie 35 zestawów energooszczędnych  żarówek LED w ramach realizacji projektu "Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze / LIFE-IP MALOPOLSKA/LIFE14 IPE PL 021" dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej i NFOŚIGW.

Czytaj więcej

Nabór do Programu "Opieka wytchnieniowa"- edycja 2022.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bukownie informuje, o możliwości skorzystania przez opiekunów osób niepełnosprawnych z pomocy w ramach programu "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2022. Program jest finansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Czytaj więcej

Wnioski o świadczenia finansowe dla osób pomagających obywatelom Ukrainy będą przyjmowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bukownie.

W związku ze zmianą rozporządzenia w sprawie maksymalnej wysokości świadczenia pieniężnego przysługującego z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy oraz warunków przyznawania tego świadczenia i przedłużania jego wypłaty wnioski mieszkańców Bukowna udzielających pomocy obywatelom Ukrainy będą przyjmowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bukownie.

Czytaj więcej

Informacje dla Obywateli Ukrainy dotyczące przepisów ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym.

Obywatelowi Ukrainy, przebywającemu legalnie w Polsce zgodnie z przepisami zawartymi w ustawie z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, przysługuje pomoc w postaci jednorazowego świadczenia pieniężnego w wysokości 300 zł na osobę.

Czytaj więcej

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy - nowe świadczenie dla rodziców.

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy to nowe świadczenie dla rodziców, które otrzymają na drugie i kolejne dziecko w rodzinie. Świadczenie przysługuje od miesiąca, w którym dziecko to kończy 12. miesiąc życia do końca miesiąca, w którym dziecko kończy 35. miesięcy. Maksymalna wysokość przysługującego kapitału to aż 12 tys. zł na dziecko.

Czytaj więcej

Dodatek osłonowy dla polskich rodzin.

17 grudnia 2021 r. Sejm przyjął ustawę o dodatku osłonowym. Jest to kluczowy element rządowej Tarczy Antyinflacyjnej, który ma zniwelować rosnące ceny energii, gazu i żywności. Wsparcie obejmie blisko 7 mln gospodarstw domowych, co stanowi prawie połowę wszystkich gospodarstw w naszym kraju. Na ten cel przeznaczono bezprecedensową kwotę ponad 4 mld zł.

Czytaj więcej

Drodzy Rodzice, pamiętajcie o złożeniu wniosku o świadczenie "500+".

W związku ze zmianami z ustalaniem okresu świadczeniowego w ramach programu "Rodzina 500+", w tym roku konieczne jest złożenie wniosku o świadczenie wychowawcze. Tylko złożenie wniosku do końca czerwca 2021 r. gwarantuje, że świadczenie wychowawcze zostanie wypłacone z wyrównaniem od 1 czerwca.

Czytaj więcej

5 lat programu "Rodzina 500+".

Za nami ważna rocznica i wielkie święto polskich rodzin – 1 kwietnia br. minęło dokładnie 5 lat od uruchomienia programu "Rodzina 500+". W tym czasie wiele zmieniło się na lepsze. "Rodzina 500+" to program, który już od 5 lat realnie odmienia życie rodzin, pozwala inwestować w przyszłość dzieci, ich zainteresowania, edukację, daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji – szczególnie w trudnym czasie pandemii.

Czytaj więcej

Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko opiekuna w Dziale Usług Opiekuńczych.

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bukownie zaprasza kandydatów chcących podjąć pracę na stanowisku pomocniczym: opiekuna usług opiekuńczych - umowa o pracę 1 etat. Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych do 20.04.2021r.

Czytaj więcej


Drukuj
Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 


Jakosc powietrza w Bukownie
 
Plan dystrybucji jodku potasu - DZIAŁANIA PREWENCYJNE

Podatki Lokalne 2023

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

Zimowe utrzymanie drog i chodnikow

POMOC UKRAINIE

Srodki finansowe dla osob pomagajacym obywatelom Ukrainy

Bezplatna pomoc psychologiczna dla uchodzcow z Ukrainy w Bukownie


 
Biuletyn Informacji Publicznej

Alkohol! Otwórz się na pomoc
DOTACJE DO OCZYSZCZALNI PRZYDOMOWYCH I SZCZELNYCH SZAMB

Gminny Program Dofinansowania Wymiany Zrodel Ciepla

Program - Czyste Powietrze
Program - Cieple Mieszkanie
Program - JAWOR 2

DOTACJE Ogrzej się z TAURONEM

EnMS ZWROT ZA PIEC

Centralna Ewidencja Emisyjnosci Budynkow

Kryta plywalnia zaprasza...

DNI BUKOWNA 2022

Basen MOSiR zaprasza...


 
Płatnoœci
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

SYSTEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI W BUKOWNIE
REJESTR DZIAŁALNOŒCI REGULOWANEJ W ZAKRESIE ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŒCIEILI NIERUCHOMOŒCI 
Z TERENU MIASTA BUKOWNO
WOSP - XXIII FINAŁ
Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 3586442

Hotspot Bukowno
Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on YouTube