strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2020-07-11 Sobota, Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  WYBORY do Parlamentu Europejskiego 2019

Rozwiązanie okręgowych, rejonowych i obwodowych komisji wyborczych powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego.

UCHWAŁA NR 82/2019 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 5 sierpnia 2019 r. w sprawie rozwiązania okręgowych, rejonowych i obwodowych komisji wyborczych powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 maja 2019 r. o wynikach wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego przeprowadzonych w dniu 26 maja 2019 r.

Na podstawie art. 361 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684), zwanej dalej "Kodeksem wyborczym", Państwowa Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego przeprowadzonych w dniu 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Zmiana siedziby obwodowej komisji wyborczej nr 3 w Bukownie - PRZYPOMNIENIE!

Burmistrz Miasta Bukowno przypomina, że w związku z prowadzoną modernizacją Hali Sportowej MOSiR w Bukownie zaszła konieczność zmiany siedziby obwodowej komisji wyborczej nr 3 w Bukownie. Wyborcy dotychczas głosujący w Hali Sportowej MOSiR, głosować obecnie będą w nowej siedzibie obwodowej komisji w budynku socjalnym Basenu Rekreacyjnego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie, ul. Księdza Bolesława Zelka 30A.

Czytaj więcej

Informacja Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 24 maja 2019 r. o siedzibach lokali obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Na podstawie art. 13b ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684) Komisarz Wyborczy w Krakowie II informuje wyborców o siedzibach lokali obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Uszczegółowienie trybu powoływania nowego członka obwodowej komisji wyborczej w przypadku rezygnacji przez osobę dotychczas pełniącą tą funkcję podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego

W rozwinięciu Komunikatu Komisarzy wyborczych w Krakowie I, II i III z dnia 26 marca 2019 r. w sprawie uszczegółowienia trybu powoływania członków do obwodowych komisji wyborczych do Parlamentu Europejskiego Komisarze Wyborczy w Krakowie przekazują do wiadomości publicznej poniższe wyjaśnienia.

Czytaj więcej

Informacja w sprawie dowozu osób niepełnosprawnych niewymagających specjalistycznego przewozu do lokalu Obwodowych Komisji Wyborczych.

Burmistrz Miasta Bukowno informuje, że istnieje możliwość dowozu osoby niepełnosprawnej niewymagającej specjalistycznego przewozu do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej  w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. Dowóz odbywać się będzie w godzinach od 10.00 do 13.00. Wnioski w tej sprawie można składać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej lub do Urzędu Miejskiego do dnia 24 maja 2019 r. do godz. 13.00.

Czytaj więcej

OBWIESZCZENIE Okręgowej Komisji Wyborczej w Krakowie z dnia 29 kwietnia 2019 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym nr 10.

Na podstawie art. 221 § 1 w związku z art. 338 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684) Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie podaje do wiadomości publicznej informację o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym nr 10 w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej.

Komisarz Wyborczy w Krakowie II stwierdza wygaśnięcie członkostwa w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Bukownie osoby: Rafał Sławomir Skałka, zgłoszonego przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA oraz stwierdza wstąpienie w skład tej komisji osoby: Magdalena Maria Goraj zgłoszonej przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA.

Czytaj więcej

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na terenie miasta Bukowno.

Burmistrz Miasta Bukowno podaje do wiadomości publicznej informację o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na terenie miasta Bukowno, powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Postanowienie nr 213/2019 Komisarza Wyborczego w Krakowie II w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

W celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w gminach na obszarze powiatu krakowskiego, powiatu miechowskiego, powiatu olkuskiego, powiatu proszowickiego, powiatu wielickiego, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 — 469 do postanowienia.

Czytaj więcej


Drukuj
Strona: [1]  2  3 

Biuletyn Informacji Publicznej

WYBORY PREZYDENCKIE 2020

Powszechny Spis Rolny 2020

Podatki Lokalne 2020

Kryta plywalnia zaprasza...

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

SYSTEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI W BUKOWNIE
STOP SMOG w Bukownie
Program - Czyste Powietrze
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
W TWOIM DOMU MIESZKA ZŁODZIEJ
 

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

REJESTR DZIAŁALNOŒCI REGULOWANEJ W ZAKRESIE ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŒCIEILI NIERUCHOMOŒCI 
Z TERENU MIASTA BUKOWNO
Basen MOSiR zaprasza...

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
1 procent Twojego podatku

Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2988884


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Bukownie
 
Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on Google+
Bukowno on YouTube