strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2019-05-23 Czwartek, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  WYBORY do Parlamentu Europejskiego 2019

Uszczegółowienie trybu powoływania nowego członka obwodowej komisji wyborczej w przypadku rezygnacji przez osobę dotychczas pełniącą tą funkcję podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego

W rozwinięciu Komunikatu Komisarzy wyborczych w Krakowie I, II i III z dnia 26 marca 2019 r. w sprawie uszczegółowienia trybu powoływania członków do obwodowych komisji wyborczych do Parlamentu Europejskiego Komisarze Wyborczy w Krakowie przekazują do wiadomości publicznej poniższe wyjaśnienia.

Czytaj więcej

Informacja w sprawie dowozu osób niepełnosprawnych niewymagających specjalistycznego przewozu do lokalu Obwodowych Komisji Wyborczych.

Burmistrz Miasta Bukowno informuje, że istnieje możliwość dowozu osoby niepełnosprawnej niewymagającej specjalistycznego przewozu do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej  w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. Dowóz odbywać się będzie w godzinach od 10.00 do 13.00. Wnioski w tej sprawie można składać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej lub do Urzędu Miejskiego do dnia 24 maja 2019 r. do godz. 13.00.

Czytaj więcej

OBWIESZCZENIE Okręgowej Komisji Wyborczej w Krakowie z dnia 29 kwietnia 2019 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym nr 10.

Na podstawie art. 221 § 1 w związku z art. 338 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684) Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie podaje do wiadomości publicznej informację o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym nr 10 w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej.

Komisarz Wyborczy w Krakowie II stwierdza wygaśnięcie członkostwa w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Bukownie osoby: Rafał Sławomir Skałka, zgłoszonego przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA oraz stwierdza wstąpienie w skład tej komisji osoby: Magdalena Maria Goraj zgłoszonej przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA.

Czytaj więcej

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na terenie miasta Bukowno.

Burmistrz Miasta Bukowno podaje do wiadomości publicznej informację o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na terenie miasta Bukowno, powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Postanowienie nr 213/2019 Komisarza Wyborczego w Krakowie II w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

W celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w gminach na obszarze powiatu krakowskiego, powiatu miechowskiego, powiatu olkuskiego, powiatu proszowickiego, powiatu wielickiego, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 — 469 do postanowienia.

Czytaj więcej

Postanowienie nr 214/2019 Komisarza Wyborczego w Krakowie II w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Komisarz Wyborczy w Krakowie II zwołuje pierwsze posiedzenia obwodowych komisji wyborczych, powołanych postanowieniem nr 213/2019 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 6 maja 2019 roku na dzień 10 maja 2019 roku o godz. 13.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie, ul. Kolejowa 3.

Czytaj więcej

Sporządzenie Spisów Wyborców do wyborów do Parlamentu Europejskiego.

W związku z mającymi się odbyć w dniu 26 maja 2019 roku wyborami do Parlamentu Europejskiego, Burmistrz Miasta Bukowno zawiadamia, iż zostały sporządzone Spisy Wyborców, które udostępnione są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bukownie ul. Kolejowa 16 pok. Nr 8 w dniach od 6 do 20 maja 2019 r. w godzinach pracy Urzędu Miejskiego.

Czytaj więcej

Komunikat Komisarzy Wyborczych w Krakowie I, II, III w sprawie uszczegółowienia trybu powoływania członków obwodowych komisji wyborczych, którzy samodzielnie zgłosili swoją kandydaturę się podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego...

W rozwinięciu Komunikatu Komisarzy wyborczych w Krakowie I, II i III z dnia 26 marca 2019 r. w sprawie uszczegółowienia trybu powoływania członków do obwodowych komisji wyborczych do Parlamentu Europejskiego, uprzejmie wyjaśniamy co następuje:

Czytaj więcej

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Bukowno o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy Burmistrz Miasta Bukowno podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej


Drukuj
Strona: [1]  2  3 Biuletyn Informacji Publicznej

DNI BUKOWNA 2019

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Podatki Lokalne 2019

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

Program - Czyste Powietrze
Ocieplam dom i walcze ze smogiem
HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Kryta plywalnia zaprasza...

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Wybory Samorzadowe 2018
STYPENDIA SZKOLNE

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
Jak palić czysto węglem i drewnem?
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
Basen MOSiR zaprasza...

1 procent Twojego podatku

JAWOR - Program pozyczkowy dla osób fizycznych na termomodernizacje budynkow jednorodzinnych
Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza
Zmiana nazw ulic w Bukownie
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Wymiana zrodła c.o.
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
HotSpot.Bukowno - Bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2785732


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
System Informacji o Srodowisku
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on Google+
Bukowno on YouTube