strona główna | mapa strony | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2019-03-22 Piątek, Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  WYBORY do Parlamentu Europejskiego 2019

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Krakowie II w sprawie podziału Miasta Bukowno na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Postanowienie Nr 139/2019 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie podziału Miasta Bukowno na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Czytaj więcej

Komunikat Komisarza Wyborczego w Krakowie II z 11 marca 2019 roku w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

Komisarz Wyborczy w Krakowie II informuje, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r., termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych upływa w dniu 26 kwietnia 2019 r. (piątek) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Bukownie (od godz. 8.00  do godz. 15.00).

Czytaj więcej

Wykaz miejsc i tablic informacyjnych, przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych

Na podstawie art.114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy Burmistrz Miasta Bukowno podaje do wiadomości publicznej wykaz miejsc i tablic informacyjnych, przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich oraz obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości publicznej informacje o warunkach udziału obywateli polskich oraz obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Zgłaszanie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

UCHWAŁA NR 11/2019 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego.

Czytaj więcej

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które zostaną zarządzone na dzień 26 maja 2019 r.

Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości publicznej informację o uprawnieniach osób niepełnosprawnych oraz informację o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborów niepełnosprawnych w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które zostaną zarządzone na dzień 26 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Informacja o zasadach i sposobie zgłaszania list kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w wyborach zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości publicznej informację o zasadach i sposobie zgłaszania list kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego w wyborach zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. wraz ze wzorami formularzy i oświadczeń.

Czytaj więcej

Informacja o tworzeniu komitetu wyborczego wyborców w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które zostaną zarządzone na dzień 26 maja 2019 r.

Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości publicznej informację o tworzeniu komitetu wyborczego wyborców w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które zostaną zarządzone na dzień 26 maja 2019 r. wraz ze wzorami formularzy i oświadczeń.

Czytaj więcej

Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 25 lutego 2019 roku w sprawie zarządzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Na podstawie art. 331 § 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349 oraz z 2019 r. poz. 273) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej postanowieniem z dnia 25 lutego 2019 r. zarządził wybory posłów do Parlamentu Europejskiego na niedzielę dnia 26 maja 2019 roku.

Czytaj więcej

Wzory potwierdzenia zgłoszenia listy kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego i wzoru protokołu rejestracji listy kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego.

UCHWAŁA Nr 3/2019 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 11 lutego 2019 r. w sprawie ustalenia wzoru potwierdzenia zgłoszenia listy kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego i wzoru protokołu rejestracji listy kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego.

Czytaj więcej


Drukuj
Strona: [1]  2 Biuletyn Informacji Publicznej

Podatki Lokalne 2019

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

Program - Czyste Powietrze
Ocieplam dom i walcze ze smogiem
HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Kryta plywalnia zaprasza...

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Wybory Samorzadowe 2018
DNI BUKOWNA 2018

STYPENDIA SZKOLNE

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
Jak palić czysto węglem i drewnem?
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
Basen MOSiR zaprasza...

1 procent Twojego podatku

JAWOR - Program pozyczkowy dla osób fizycznych na termomodernizacje budynkow jednorodzinnych
Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza
Zmiana nazw ulic w Bukownie
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Wymiana zrodła c.o.
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
HotSpot.Bukowno - Bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2752467


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
System Informacji o Srodowisku
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on Google+
Bukowno on YouTube