strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
Zima w Bukownie (foto. Tomasz Mol)
2023-01-29 Niedziela, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Kontakt

URZĄD MIEJSKI w BUKOWNIE
ul. Kolejowa 16, 32-332 Bukowno

 

tel. 32 626 18 20,

fax. 32 642 15 44.
 

adres e-mail: sekretariat@umbukowno.pl

skrytka ePUAP: /434f9pyqrh/SkrytkaESP

 

 






 

Centrala:

32 626 18 20

 

 

Telefon alarmowy Zarządzania Kryzysowego (w godzinach pracy)

784 721 931

 

 

Numery bezpośrednie:

 

Sekretariat

32 626 18 30

Urząd Stanu Cywilnego

32 626 18 39

Referat Organizacyjno-Administracyjny
(Elektroniczne Biuro Podawcze)

32 626 18 51

Referat Organizacyjno-Administracyjny
(Biuro Rady)

32 626 18 37

Referat Finansowo Księgowy

(Podatki)

32 626 18 49

Referat Oświaty, Zdrowia i Pomocy Społecznej

32 626 18 28

Referat Przedsięwzięć Publicznych

32 626 18 35

Referat Gospodarki Przestrzennej, Nieruchomościami i Budownictwa

32 626 18 48

Referat Gospodarki Przestrzennej, Nieruchomościami i Budownictwa (Architektura)

32 626 18 55

Referat Spraw Obywatelskich

(meldunki, dowody osobiste)

32 626 18 50

Referat Spraw Obywatelskich

(działalność gospodarcza)

32 626 18 53

Stanowisko Zarządzania Kryzysowego

32 626 18 29

784-721-931

Referat Ochrony Środowiska
i Rolnictwa

32 626 18 45

Referat Gospodarki Lokalowej
i Organizacji Transportu Lokalnego

32 626 18 40

Referat Rozwoju Miasta

i Funduszy Zewnętrznych

32 626 18 36

32 626 18 46


 


 

nr tel.

Skarbnik Miasta

32 62 61 843

Przewodniczący Rady Miejskiej

32 62 61 837

Sekretariat

32 62 61 830

Sekretariat

32 62 61 831

Urząd Stanu Cywilnego

32 62 61 839

Referat Biuro Prawne

32 62 61 842

Kierownik Referatu Przedsięwzięć Publicznych

32 62 61 833

Referat Przedsięwzięć Publicznych

32 62 61 835

Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej
Nieruchomościami i Budownictwa

32 62 61 848

Referat Gospodarki Przestrzennej
Nieruchomościami i Budownictwa (Architektura)

32 62 61 855

Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich

32 62 61 853

Referat Spraw Obywatelskich

32 62 61 850

Stanowisko Zarządzania Kryzysowego

32 62 61 829

Kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego

32 62 61 847

Referat Organizacyjno-Administracyjny (Elektroniczne Biuro Podawcze)

32 62 61 851

Referat Organizacyjno-Administracyjny (Biuro Rady)

32 62 61 837

Referat Organizacyjno-Administracyjny

32 62 61 857

Referat Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych

32 62 61 836

32 62 61 846

Referat Oświaty, Zdrowia i Pomocy Społecznej

32 62 61 828

Kierownik Referatu Finansowo-Księgowego

32 62 61 852

Referat Finansowo-Księgowy

32 62 61 854

Referat Finansowo-Księgowy - Podatki

32 62 61 849

Referat Kontroli i Budżetu

32 62 61 858

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa

32 62 61 845

Referat Gospodarki Lokalowej
i Organizacji Transportu Lokalnego

32 62 61 840

 


 

Adresy e-mail:

Adres kontaktowy

Kontakt@umbukowno.pl

Burmistrz Miasta

Burmistrz@umbukowno.pl

 

Zastępca Burmistrza

Viceburmistrz@umbukowno.pl

 

Sekretarz Miasta

Sekretarz@umbukowno.pl

 

Skarbnik Miasta

Skarbnik@umbukowno.pl

 

Sekretariat UM

Sekretariat@umbukowno.pl

Biuro Rady Miejskiej

BiuroRady@umbukowno.pl

Referat Spraw Obywatelskich

SprawyObywatelskie@umbukowno.pl

Urząd Stanu Cywilnego

USC@umbukowno.pl

Referat Gosp. Przestrzennej,
Nieruchomości i Budownictwa

Nieruchomosci@umbukowno.pl

Referat Oświaty, Zdrowia
i Pomocy Społecznej

OswiataZdrowie@umbukowno.pl

Referat Przedsięwzięć Publicznych

Inwestycje@umbukowno.pl

Pełnomocnik ds Informacji Niejawnych

Niejawne@umbukowno.pl

Referat Organizacyjno-Administracyjny

Organizacyjny@umbukowno.pl

Biuro Prawne

BiuroPrawne@umbukowno.pl

Referat Finansowo-Księgowy

Finanse@umbukowno.pl

Referat Kontroli i Budżetu

Budzet@umbukowno.pl

Referat Ochrony Środowiska
i Rolnictwa

OchronaSrodowiska@umbukowno.pl

Referat Gospodarki Lokalowej
i Organizacji Transportu Lokalnego

Lokale@umbukowno.pl

Referat Rozwoju Miasta
i Funduszy Zewnętrznych

Fundusze@umbukowno.pl

Informatyka UM

Informatyka@umbukowno.pl

 

 

 

 

Drukuj





Jakosc powietrza w Bukownie
 
Plan dystrybucji jodku potasu - DZIAŁANIA PREWENCYJNE

Podatki Lokalne 2023

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

Zimowe utrzymanie drog i chodnikow

POMOC UKRAINIE

Srodki finansowe dla osob pomagajacym obywatelom Ukrainy

Bezplatna pomoc psychologiczna dla uchodzcow z Ukrainy w Bukownie


 
Biuletyn Informacji Publicznej

Alkohol! Otwórz się na pomoc
DOTACJE DO OCZYSZCZALNI PRZYDOMOWYCH I SZCZELNYCH SZAMB

Gminny Program Dofinansowania Wymiany Zrodel Ciepla

Program - Czyste Powietrze
Program - Cieple Mieszkanie
Program - JAWOR 2

DOTACJE Ogrzej się z TAURONEM

EnMS ZWROT ZA PIEC

Centralna Ewidencja Emisyjnosci Budynkow

Kryta plywalnia zaprasza...

DNI BUKOWNA 2022

Basen MOSiR zaprasza...


 
Płatnoœci
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

SYSTEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI W BUKOWNIE
REJESTR DZIAŁALNOŒCI REGULOWANEJ W ZAKRESIE ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŒCIEILI NIERUCHOMOŒCI 
Z TERENU MIASTA BUKOWNO
WOSP - XXIII FINAŁ
Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 3586418





Hotspot Bukowno
Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on YouTube