strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2019-09-22 Niedziela, Imieniny: Maury, Milany, Tomasza BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019

Serwis informacyjny WYBORY.GOV.PL
Czytaj więcej

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w Bukownie.

Na podstawie art. 182 § 1 w związku z art. 181a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy Komisarz Wyborczy w Krakowie II postanawia powołać obwodowe komisje wyborcze, w gminach na obszarze powiatu krakowskiego, powiatu miechowskiego, powiatu olkuskiego, powiatu proszowickiego w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Czytaj więcej

Zarejestrowane listy kandydatów na posłów w okręgu wyborczym nr 13 w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504) Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie II podaje do wiadomości publicznej informację o listach kandydatów na posłów zarejestrowanych w okręgu wyborczym nr 13 w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Czytaj więcej

Zarejestrowani kandydaci na senatora w okręgu wyborczym nr 31 w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Na podstawie art. 221 § 1 w związku z art. 258 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504) Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie II podaje do wiadomości publicznej informację o kandydatach na senatora zarejestrowanych w okręgu wyborczym nr 31 w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Czytaj więcej

Ustalenie składów obwodowych komisji wyborczych w drodze publicznego losowania.

Na podstawie art. 182 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy, w celu powołania w mieście Bukowno obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r., Komisarz Wyborczy w Krakowie II informuje, iż w dniu 18.09.2019 r. o godz. 14.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bukownie odbędzie się losowanie, o którym mowa w art. 182 § 7 pkt 2 Kodeksu wyborczego, w niżej wymienionych komisji wyborczych: Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5, Nr 7, Nr 8, Nr 9.

Czytaj więcej

Elektroniczne usługi wyborcze dostępne na platformie gov.pl.

Ministerstwo Cyfryzacji uprzejmie informuje, że na platformie gov.pl dostępne są następujące, elektroniczne usługi wyborcze: 1) Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego – usługa aktywna do 30 września 2019 r. (23:59), 2) Wniosek o dopisanie do spisu wyborców – usługa aktywna do 8 października 2019 r. (23:59), 3) Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców – usługa aktywna do 8 października 2019 r. (23:59) i ponownie uruchomiona w ciągu pięciu dni roboczych po zakończeniu wyborów parlamentarnych.

Czytaj więcej

Zmiana siedziby obwodowej komisji wyborczej nr 3 w Bukownie.

Burmistrz Miasta Bukowno przypomina, że w związku z prowadzoną modernizacją Hali Sportowej MOSiR w Bukownie zaszła konieczność zmiany siedziby obwodowej komisji wyborczej nr 3 w Bukownie. Wyborcy dotychczas głosujący w Hali Sportowej MOSiR, głosować obecnie będą w nowej siedzibie obwodowej komisji w budynku socjalnym Basenu Rekreacyjnego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie, ul. Księdza Bolesława Zelka 30A.

Czytaj więcej

Informacja w sprawie dowozu osób niepełnosprawnych.

Burmistrz Miasta Bukowno informuje, że istnieje możliwość dowozu osoby niepełnosprawnej niewymagającej specjalistycznego przewozu do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. Dowóz odbywać się będzie w godzinach od 10.00 do 13.00. Wnioski w tej sprawie można składać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej lub do Urzędu Miejskiego od dnia 23 września 2019 r. do dnia 10 października 2019 r. do godz. 13.00.

Czytaj więcej

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Bukowno z dnia 4 września 2019 roku o numerach oraz granicach obwodów głosowania.

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504) Burmistrz Miasta Bukowno podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Czytaj więcej

Uszczegółowienie trybu powoływania członków obwodowych komisji wyborczych.

Komunikat Komisarzy Wyborczych w Krakowie I, II, III z dnia 11 września 2019 roku w sprawie uszczegółowienia trybu powoływania członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 roku. W związku z pojawiającymi się licznymi pytaniami odnośnie powoływania składów obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Komisarze Wyborczy uprzejmie wyjaśniają...

Czytaj więcej


Drukuj
Strona: [1]  2 
Biuletyn Informacji Publicznej

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019

BUDZET OBYWATELSKI Miasta BUKOWNO edycja 2020

STYPENDIA SZKOLNE

Kryta plywalnia zaprasza...

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Podatki Lokalne 2019

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Basen MOSiR zaprasza...

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
1 procent Twojego podatku

Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2837378


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on Google+
Bukowno on YouTube