strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2020-02-21 Pi±tek, Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualno¶ciach  w archiwum
  BIEG 2003 - Klasyfikacja generalna

Klasyfikacja generalna (miejsca 1-100):

 

miejsca 1-100 | miejsca 101-156

 

M-ce

Nr zawodnika

Nazwisko

Imię

Klub/Miejscowo¶ć

Rok urodz.

Kategoria wiekowa

M-ce w kategorii

Wynik

1

88

SOWA

Arkadiusz

WKS OLE¦NICZANKA

1979

M-16

1

00:30:28

2

1

FEHLAU

Marcin

KKS EKSPRES Katowice

1978

M-16

2

00:30:34

3

27

KASPRZYK

Jacek

WAWEL Kraków

1970

M-30

1

00:31:08

4

143

MRÓZ

Wojciech

MKN Muszyna

1977

M-16

3

00:31:30

5

102

PEWIŃSKI

Robert

ZARMEN Zdzieszowice

1980

M-16

4

00:31:33

6

145

DŁUGOSZ

Andrzej

MKN Muszyna

1978

M-16

5

00:31:42

7

37

WYDRA

Jan

MOK Mszana Dolna

1975

M-16

6

00:31:54

8

126

GNIEWEK

Jarosław

DEZERTER Bielsko-B.

1981

M-16

7

00:32:06

9

120

CEMBRZYŃSKI

Stanisław

KB MCKiS Jaworzno

1962

M-40

1

00:32:41

10

147

STARZYŃSKI

Dariusz

KKS EKSPRES Katowice

1974

M-16

8

00:32:56

11

106

ZAJEGA

Waldemar

OL-NAR Olkusz

1968

M-30

2

00:33:04

12

151

IWANOWSKI

Sylwester

CzeladĽ

1969

M-30

3

00:33:10

13

152

MRÓZ

Jan

KWK ZIEMOWIT Sosnowiec

1960

M-40

2

00:33:23

14

144

DŁUGOSZ

Adam

MKN Muszyna

1976

M-16

9

00:33:34

15

84

KRZEMIEŃ

Rafał

MARATON Wieliczka

1970

M-30

4

00:33:41

16

50

WÓJCIK

Janusz

Raba Wyżna

1964

M-30

5

00:33:56

17

127

KLISZ

Tomasz

AZS AWF Katowice

1981

M-16

10

00:34:05

18

20

STROŃSKI

Franciszek

KKS EKSPRES Katowice

1961

M-40

3

00:34:08

19

3

STACH

Krystian

KS Olkusz

1985

M-16

11

00:34:14

20

83

KOWALSKI

Krzysztof

Kraków

1975

M-16

12

00:34:49

21

107

KOSTRZEWSKI

Jarosław

WAKMET Bodzanów

1976

M-16

13

00:35:13

22

49

CIEPŁAK

Maciej

Rybnik

1962

M-40

4

00:35:21

23

36

ŁAZARCZYK

Piotr

MOK Mszana Dolna

1982

M-16

14

00:35:32

24

2

KAROŃ

Bogusław

Olkusz-Sieniczno

1984

M-16

15

00:35:46

25

53

STACHOWICZ

Tomasz

KS Olkusz

1983

M-16

16

00:36:02

26

140

SZYJKA

Beata

Racibórz

1971

K-30

1

00:36:17

27

52

HOŁY

Paweł

Raba Wyżna

1976

M-16

17

00:36:59

28

17

KAŁUS

Karol

MOSiR Żory

1949

M-50

1

00:37:02

29

19

BEDNAREK

Jan

WANDRUS Żory

1950

M-50

2

00:37:13

30

72

ĆWIKLIŃSKI

Waldemar

HUTA Katowice

1952

M-50

3

00:37:18

31

128

MALSKI

Janusz

Bolesław

1961

M-40

5

00:37:39

32

103

MALINOWSKI

Leszek

Zdzieszowice

1960

M-40

6

00:37:43

33

104

LE¦NIOWSKI

Bogdan

Knurów

1967

M-30

6

00:37:47

34

113

PAŁOSZ

Zbigniew

MKS TEMPO Kęty

1984

M-16

18

00:37:52

35

18

FLIEGERT

Ewa

MLKS Go¶winowice

1965

K-30

2

00:37:57

36

134

SKOWROŃSKI

Mariusz

RMKS Rybnik

1965

M-30

7

00:38:01

37

94

SZYMURA

Grzegorz

Przegędza

1971

M-30

8

00:38:07

38

43

AUGUSTYNIAK

Damian

LKS ZATORZANKA

1985

M-16

19

00:38:15

39

63

GODZISZKO

Mariusz

KS ORŁY Chrzanów

1975

M-16

20

00:38:22

40

55

ZIĘCINA

Mirela

Kraków

1965

K-30

3

00:38:25

41

135

DˇBROWSKI

Krzysztof

ACC ENTURE Warszawa

1950

M-50

4

00:38:40

42

6

PACUŁA

Andrzej

PREMIER Gliwice

1964

M-30

9

00:38:42

43

100

BAJOR

Janusz

Wojkowice

1965

M-30

10

00:38:55

44

73

WASILEWSKI

Ryszard

CzeladĽ

1950

M-50

5

00:38:58

45

95

GAJDA

Marcin

40-latek Tychy

1978

M-16

21

00:38:59

46

92

ZIÓŁKO

Jan

JADWIGA Kraków

1952

M-50

6

00:39:02

47

112

SOBOŃ

Grzegorz

Olkusz

1970

M-30

11

00:39:04

48

31

WESOŁOWSKI

Janusz

KCZ PĘDZIWIATR

1960

M-40

7

00:39:13

49

105

WŁODARSKI

Edward

Knurów

1953

M-50

7

00:39:17

50

85

FIGIEL

Marek

Kraków

1971

M-30

12

00:39:27

51

33

RZOŃCA

Kamil

KARATE Kyokushin Bukowno

1985

M-16

22

00:39:42

52

21

PAPAŁA

Leszek

Łaziska Górne

1962

M-40

8

00:39:46

53

116

CIUPEK

Robert

KB MCKiS Jaworzno

1969

M-30

13

00:39:47

54

13

¦CIGOCKI

Jan

OSiR Strzelce Opolskie

1951

M-50

8

00:40:12

55

150

KOSZNY

Krystian

Chorzów

1943

M-60

1

00:40:18

56

15

STERNAL

Mariusz

Imielin

1980

M-16

23

00:40:26

57

16

ŻELICHOWSKI

Marek

Zagórze

1955

M-40

9

00:41:02

58

81

WILK

Tadeusz

TKKF MOSiR CzeladĽ

1952

M-50

9

00:41:14

59

165

LEWCZUK

Marek

SOKÓŁ Knurów

1950

M-50

10

00:41:23

60

10

JAKUBIAK

Henryk

KB AMATOR Leszno

1936

M-60

2

00:41:29

61

66

KANIA

Monika

AZS AWF Katowice

1979

K-16

1

00:41:30

62

90

PUTA

Zdzisław

TKKF MOSiR CzeladĽ

1946

M-50

11

00:41:32

63

114

BALON

Mateusz

MKS TEMPO Kęty

1984

M-16

24

00:41:38

64

131

KARWICKI

Erwin

CHOMIK Mysłowice

1942

M-60

3

00:41:45

65

163

BIERNACKI

Leopold

Opole

1954

M-40

10

00:41:48

66

108

TELOK

Jarosław

MKS TEMPO Kęty

1984

M-16

25

00:41:55

67

161

DZIERNIEJKO

Mieczysław

SOKÓŁ Knurów

1950

M-50

12

00:41:56

68

121

JACHYMCZYK

Norbert

KB MCKiS Jaworzno

1978

M-16

26

00:42:02

69

79

MAJCHERCZYK

Wacław

TKKF MOSiR CzeladĽ

1943

M-50

13

00:42:05

70

82

PRZYBYŁ

Zenon

KS ORŁY Chrzanów

1947

M-50

14

00:42:06

71

44

STYCZEŃ

Waldemar

KS TOPOLE Katowice

1961

M-40

11

00:42:11

72

54

GRABKA

Stanisław

Kraków

1943

M-60

4

00:42:18

73

48

CIEPŁAK

Bogdana

Rybnik

1964

K-30

4

00:42:19

74

47

BLUSZCZ

Stefan

KB MOSiR Jastrzębie

1952

M-50

15

00:42:23

75

148

HUTNICZAK

Mariusz

KB HUTA Katowice

1965

M-30

14

00:42:31

76

141

MAZURCZYK

Zbigniew

WTT WHELLER Warszawa

1956

M-40

12

00:42:33

77

65

TROCHA

Marek

AZS AWF Katowice

1963

M-40

13

00:42:35

78

34

WALCZUK

Artur

Skoczów

1974

M-16

27

00:42:53

79

22

PYTLIK

Lucjan

RKS ENERGETYK Rybnik

1955

M-40

14

00:42:59

80

67

KOPEĆ

Irena

TKKF MOSiR CzeladĽ

1957

K-40

1

00:43:10

81

123

KUCIA

Sebastian

Młoszowa

1976

M-16

28

00:43:24

82

78

TYSA

Piotr

Racibórz

1963

M-40

15

00:43:46

83

8

ORLIK

Jerzy

KCZ PĘDZIWIATR Gliwice

1959

M-40

16

00:43:46

84

59

JASKÓŁA

Rafał

Koło Biegacza Żeglarz

1984

M-16

29

00:43:54

85

87

FOKSA

Marek

www.bieganie.pl

1956

M-40

17

00:44:11

86

96

BALBUS

Anna

AWF Katowice

1980

K-16

2

00:44:14

87

101

BINKOWSKI

Józef

TKKF Piekary ¦l±skie

1941

M-60

5

00:44:17

88

119

GĘBSKI

Grzegorz

KB MCKiS Jaworzno

1966

M-30

15

00:44:21

89

35

SMOLEŃ

Sabina

MOK Mszana Dolna

1982

K-16

3

00:44:25

90

40

DUBIEL

Adam

RZUŁF Katowice

1978

M-16

30

00:44:30

91

129

TOMECKI

Jerzy

CHROMIK Mysłowice

1941

M-60

6

00:44:33

92

12

TWARDY

Zdzisław

OSiR Strzelce Opolskie

1949

M-50

16

00:44:40

93

97

BALBUS

Michał

TKKF SATURN CzeladĽ

1952

M-50

17

00:44:51

94

7

URBANOWICZ

Aleksander

Gliwice

1965

M-30

16

00:44:57

95

24

NAZIEMIEC

Leszek

KS ¦LIMAK Bytków

1974

M-16

31

00:45:10

96

56

SZUKALSKI

Grzegorz

Koło Biegacza Żeglarz

1979

M-16

32

00:45:28

97

28

LE¦KIEWICZ

Zofia

Bielsko-Biała

1952

K-40

2

00:45:32

98

98

MIELCAREK

Leszek

TOYOTA Bytom

1955

M-40

18

00:45:46

99

69

KRUPA

Klaudiusz

Bytom

1975

M-16

33

00:46:05

100

132

ŁOPATKA

Kazimierz

Chorzów

1935

M-60

7

00:46:20

 

 miejsca 1-100 | miejsca 101-156

 

 


Drukuj








Biuletyn Informacji Publicznej

WYBORY PREZYDENCKIE 2020

Podatki Lokalne 2020

Kryta plywalnia zaprasza...

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

STOP SMOG w Bukownie
Program - Czyste Powietrze
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
W TWOIM DOMU MIESZKA ZŁODZIEJ
 

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

REJESTR DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ W ZAKRESIE ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCIEILI NIERUCHOMOŚCI 
Z TERENU MIASTA BUKOWNO
Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Basen MOSiR zaprasza...

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
1 procent Twojego podatku

Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
Środowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2903895


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej




1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorz±dowy PAP
Portal Samorz±dowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualności MBP

Aktualności MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on Google+
Bukowno on YouTube